پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در _menu_load_objects() (خط 579 از /home/andishepooyan/public_html/includes/menu.inc).

مدارک مورد نیاز اقامت تحصیلی اتریش

پس از آن که متقاضی ویزای تحصیلی خود را از سفارت اتریش دریافت نمود و به اتریش مهاجرت کرد باید موارد ذیل را جهت دریافت اقامت دانشجوی انجام دهد :

1- برگه ثبت آدرس(Meldezettel) : متقاضی در اولین قدم خود باید این برگه را از شهرداری منطقه واقع در شهر مورد تحصیل اخذ نماید ، شایان ذکر است که شخص تنها 3 روز پس از وزود به کشور اتریش مهلت دارد تا این مدرک را فراهم نماید.

 

2- افتتاح حساب بانکی نزد انک اتریشی

 

3- ثبت نام در دانشگاه : برای این منظور شخص موظف است اصل سند پذیرش و مدارک اصل تحصیلی خود را به همراه پاسپورت و یک قطعه عکس 4*3 به همراه برگ ثبت نام کالج زبان( برای افرادی که مدرک B2 آلمانی ندارند)، به Sekretariat دانشگاه تحویل دهند.

 

بیمه دانشجویی

 

با در دست داشتن برگه  ثبت نام در دانشگاه و افتتاح حساب و برگه ثبت محل سکونت ، متقاضی می بایست به اداره بیمه مرکزی جهت صدور بیمه دانشجویی اقدام نماید . بیمه نامه پس از حداکثر 1 ماه از طریق پست به آدرس شما ارسال می گردد. 

موفق باشید

 

www.andishepooyan.ir

02188080308

02166514111

09121148966

کانال تلگرام : https://t.me/Andishepooyanir