پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در _menu_load_objects() (خط 579 از /home/andishepooyan/public_html/includes/menu.inc).

#سرمایه_گذاری_در_اتریش

 چگونه اقامت کشور اتریش را بگیریم ؟
چگونه میتوانیم به کشور اتریش مهاجرت کنیم؟
 کارت اقامت کشور اتریش؟
 دوره های زبان در کشور اتریش؟ مهاجرت از طریق تمکن مالی به کشور اتریش ؟
مهاجرت به کشور آلمان؟
 اقامت کشور آلمان؟
 دوره های زبان در انستیتو های زبان کشور آلمان؟

 

 

 

راههای مهاجرت به کشور آلمان و اتریش و شرایط  اقامت از طریق سرمایه گذاری و تمکن مالی در کشور اتریش و آلمان.
اقامت سرمایه‌گذاری از طریق  تمکن مالی در کشورهای اتریش و آلمان  از طریق قوانین سرمایه گذاری اخذ اقامت و شهروندی در این کشورها بسیار آسان است. در آلمان به خصوص نوعی از ویزای کارآفرینی و ثبت شرکت وجود دارد که تنها بر دست آوردهای اقتصادی شخص در سنوات گذشته تکیه کرده و به آسانی بر طبق مقررات پارلمان آلمان  به وی اعطا شده و کارت آبی را برای او به دنبال خواهد داشت.  در اتریش نیز ایجاد وضعیت کاری برای شاغلین و بیکاران در آن کشور بسیار مهم است ویزای اقامتی از طریق کارآفرینی سرمایه گذاری و ثبت شرکت بر طبق قوانین آن کشور در پارلمان تصویب شده است.

 دفترچه ای که در محل کامل آن یا اداره تجارت به متقاضی داده می شود به طور مفصلی به شما توضیح می دهد که چگونه می توانید سرمایه گذاری ، ایجاد کار و تجارت کنید.با مشاوره وکلای حقوقی و مجرب موسسه اندیشه پویان در کشور اتریش و آلمان شما می توانید خیلی سریع به مقاصد خود نائل آئید. کشورهای کوچک و بزرگ دنیا شکوفایی اقتصاد خود را در برابر راهبرد ورود سرمایه بسیار محقق می دانند.

در حال حاضر کشور اتریش تلاش خود را بر قوانین کشور و قانون اساسی برای کسانی که پروژه های دولتی و سرمایه‌گذاری های پر منفعت انجام دهند و یا با ورود سرمایه به ایجاد شغل در کشور بپردازند بسیار محقق می کنند. سرمایه ای به کشور اتریش و یا آلمان  وارد می شود باید بسیار قانونی و از راه های مشخصی مثل فروش ملک ، تجارت قانونی و غیره باشد.

پاسخ بانکها برای ورود سرمایه ها که از طریق غیرقانونی تمایل به ورود به کشور دارند بسیار نا محتمل است. موسسه اندیشه پویان با توجه به تمامی انواع جذب سرمایه به شما خواهد گفت که پاسخ شما در قبال ورود سرمایه به این کشورها چگونه خواهد بود. پولی که از طریق سرمایه گذار وارد کشور اتریش و آلمان می شود تا زمانی که پرونده به سرانجام برسد و کارت اقامت ، تابعیت و گذرنامه آن کشور صادر شود حق برداشتی نداشته و در صورت رد شدن پرونده ، شخص مبالغ خود را از بانک بازپس میگیرند. 

اینکه شما پاسپورت اتریشی یا اقامت اتریش را داشته باشید به زندگی در اتریش ملزم نمی‌شوید و شهروند، آزاد است که به عنوان یک شهروند آزاد  در کشور خود و یا در کشور اتریش زندگی کند. پس از دریافت پاسپورت اجازه زندگی دائم در کشور اتریش را خواهید داشت اما در هر حال حق کار و حق تحصیل رایگان در این کشورها را دارید. شخص همانند یک شهروند اتریشی یا آلمانی می تواند به خرید و فروش ملک و متعلقات دیگر قانونی به صورت آزاد اقدام کند و می تواند کارت اعتباری حساب بانکی خود را در تمام اروپا استفاده کنید. شرکت بازرگانی که افتتاح می کنید می تواند از لحاظ جغرافیایی مقر اصلی آن در کشور اتریش ،آلمان  و یا سرمایه گذاری های مختلفی در کشورهای دیگر دنیا  باشد.

محدودیتی برای میزان سرمایه ای که شما برای شروع سرمایه گذاری در این کشورها لحاظ می نمایید وجود ندارد. در ابتدا میزان ارز دولتی یورو یا دیگر منابع مالی و تجاری باید حداقل حدود ۲ میلیون یورو باشد  تاتایید درخواست آغازگردد.

در مقایسه با برنامه های کشورهای دیگر اروپا اتریش و آلمان بسیار پیشرو و نتایج درخواست متقاضیان بسیار محتمل تر و پر بازده تراست. در این کشورها راههای بسیاری  برای شروع هر گونه  سرمایه گذاری وجود دارد ، به طور دقیق شخص متقاضی باید حدود ۱۸ ماه از برنامه کاری خود را جهت گرفتن پاسخ از دولت آلمان و یا اتریش اختصاص دهد. خارجیانی که برنامه تجاری در کشور آلمان و اتریش را دنبال می‌کنند باید برای همسر و فرزندان غیر مجرد خود نیز پیش بینی شده لازم را از قبل در نظر گرفته و فرمهای لازم را پر کنند .هیچ مطلبی را نباید از چشم کارشناسان و حقوقدانان پوشیده گذاشت ، زیرا برای دفاع از حق شهروندی و اخذ اقامت در این دو کشور نهادهای حقوقی با سوالات بسیاری وکلای موسسه اندیشه پویان را برای پیگیری کار متقاضی مورد پرسش قرار خواهند داد پس از آن نیز باید کاملا توجیه باشند و پاسخ تمام سوالات اداره مهاجرت را به طور کامل و دقیق پاسخگو باشند.

 

توجه : با توجه به قوانین اخیر مصوب ،یک مهاجر خارجی برای دریافت پاسپورت در کشورهای اتریش و یا آلمان باید  حداقل ۱۰ سال اقامت دائم داشته باشد.

 

 

www.andishepooyan.ir

 

021-88080308

09121148966

 

لینک کانال : https://t.me/Andishepooyanir