پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در _menu_load_objects() (خط 579 از /home/andishepooyan/public_html/includes/menu.inc).

نظام سیاسی اتریش و اقامت در وین

مهاجرت به اتریش و نظم سیاسی آن

مارا دنبال کنید :

www.instagram.com/andishepooyan.ir

http://t.me/Andishepooyanir   کانال تلگرام

09121148966

حقایقی درباره اتریش

سباستین کورتس صدراعظم جدید اتریش و رئیس حزب مردم، ریشه صربستانی دارد.

این سیاست‌مدار جوان که با شعار "مهاجرت را به صفر خواهم رساند" به بالاترین مقام سیاسی اتریش رسید، خود ریشه‌ای‌ از مهاجران دارد. 

ماگدالنا مولر، مادربزرگ سباستین کورتس که متولد سال ۱۹۲۸ در روستایی به نام Temerin واقع در صربستان کنونی‌ است، در سال ۱۹۴۴ به همراه خانواده‌اش وطن خود را ترک و روستای Zogelsdorf ایالت نیدراوستررایش را برای ادامه زندگی انتخاب کردند. جایی که ماگدالنا با کشاورزی به نام Alois Döller ازدواج می‌کند.
این خانواده بعدها صاحب دختری به اسم الیزابت می‌شوند و این دختر نیز با مردی اهل وین به نام یوزف کورتس ازدواج می‌کند و سرانجام سباستین فرزندشان در سال ۱۹۸۶ چشم به جهان می‌گشاید.

خانواده مولر هرگز از روستای زادگاهشان در صربستان دیدن نکردند. به طوری که هیچکس در آن‌جا خانواده مولر را به یاد نمی‌آورد. اما اهالی روستا بسیار مشتاق هستند که محل دقیق تولد ماگدالنا مولر را بیابند و با نصب تابلویی برخی از اتریشی‌ها را به آن روستا نسبت دهند و از این راه باعث رونق گردشگری شوند.

 

ارتباط با ما:

اندیشه پویان ستارخان جنب پل تاج پلاک 592
09121148966
88080308
66514111
http://t.me/Andishepooyanir
مشاوره رایگان همه روزه 9صبح تا 5 بعدالظهر