پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در _menu_load_objects() (خط 579 از /home/andishepooyan/public_html/includes/menu.inc).

#مهاجرت_کاری_به_اتریش

از سال 2012 مهاجران بسیاری از کشورهای آسیایی به سمت اتحادیه اروپا برای کار مهاجرت نموده اند . کار دراتریش با کارت قرمز-سفید-قرمز آغاز می شود. مهاجرین بر طبق قوانین خاصی که به آن امتیاز گفته می شود مشغول به کار می شوند. این امتیازلات طبق روال زیر است :

امتیاز بر اساس تخصص ، تجربه کاری و آشنایی به زبان ، سن ، میزان تحصیلات  تععین می گردد. مساله مهم نیاز بازار کار اتریش است. از کشور ثالث علاقمند به کار به صورت مستقیم برای مهاجرت اقدام می نمایند.

1- تحصیل کردگانی متخصص در سطح عالی با توانمندی بالا بردن اقتصاد داخلی آن کشور از 6 ماه ویزا را حتی بدون Job offer  برخوردارند. آنان که در موارد متقاضیان با ( تحصیلات عالی و تخصص و توانایی ویژه ، سابقه کار ، زبان آلمان سطح بالا ، میزان سن ) از کل امتیازات که حد نهایی آن 100 است ، 70 امتیاز را کسب نمایند ، ویزای Job Seeker صادر می شود. کشور اتریش با کمبود تخصص های فنی و شغلی روبروست و برای جذب متخصص موارد ( تحصیل و تخصص / سابقه کار / زبان آلمانی / سن ) حداقل 50 امتیاز از کل 75 امتیاز را نیاز دارند.

2- تخصص هایی که در آن کشور اعلام کمبود می نماید هر سال گزارش می گردد و با توجه به آن سفارت رزومه ها را بررسی می نمایند و ویزای Job seeker صادر می نماید.

 

3- کلیه کسانی که خارج از کشور ایران موفق به دریافت مدارک تخصصی و تحصیلی سطح بالا باشند با نگاه ویژه ای در بخش استخدام در کشور اتریش مورد بررسی قرار می گیرد. علت این امر آشنایی افراد با فرهنگ ها ، زبان ها و اصول کار به صورت بین المللی در کشور های بیگانه است.

 

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجرب موسسه اندیشه پویان دکتر عابدیان تماس حاصل نمایید.

http://www.andishepooyan.ir

88080308

09121148966

09123181328