پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در _menu_load_objects() (خط 579 از /home/andishepooyan/public_html/includes/menu.inc).

#تحصیل_رایگان_در_آلمان

تحصیل رایگان در آلمان

برای تحصیل در آلمان ، دانشگاه های دولتی کشور آلمان هزینه کمتری برای خدمات دانشجویی و تحصیل تقبل می نمایند ، به عبارت دیگر می توان بیان نمود که تحصیل شما رایگان می باشد. کشور آلمان نه تنها جایگاه های فرصت تحصیلی مناسبی را برای شهروندان خود تخصیص داده است ، بلکه این امکان را برای دانشجویان خارجی فراهم نموده است تا بتوانند به صورت رایگان تحصیل خود را ادامه دهند.

در اکثر رشته هایی که به زبان تدریس آلمانی است ، شهریه رایگان است و متقاضی گزینه تحصیل رایگان در آلمان را در اختیار دارد. رشته هایی که زبان تدریس آنها انگلیسی هستند دارای هزینه های جزئی میباشند. همینطور تحصیل در اتریش نیز با پرداخت مبلغ جزئی می توان به صورت رایگان تحصیل نمود(تحصیل رایگان در اتریش).

 

امکانات دانشجویی و تحصیل در آلمان

موسسه اعزام دانشجو اندیشه پویان دکتر عابدیان در نظر دارد تا متقاضیان اطلاعات مکفی در زمینه زندگی دانشجویی در آلمان را داشته باشند.

کشور آلمان 16 ایالت دارد که هر کدام از این ایالات این حق را دارا می باشند که در پاره ای از موارد در رابطه با شهریه به صورت مجزا تصمیم گیری کنند. به عبارت دیگر اگر دانشگاه از متقاضی درخواست شهریه نماید ، این مبلغ از 100 یورو تا 300 یورو بیشتر تجاوز نخواهد کرد ، اما در برابر این شهریه دانشگاه موظف است امکاناتی مانند : صدور اقامت دانشجویی و دریافت بلیطهایی برای استفاده رایگان از سیستم حمل و نقل عمومی (اعزام دانشجو به آلمان )

موسسه اعزام دانشجو اندیشه پویان دکتر عابدیان این امکان را نیز می تواند فراهم نمایند که تحصیل در کالج ها و دانشگاه های خصوصی آلمان امری پذیرا باشد ، اما باید بیان نمود که تحصیل در این دانشگاه ها از شهریه ای سالانه 15000 تا 20000 یورو برخوردار است ( تحصیل رایگان در آلمان).

 

ادامه تحصیل در آلمان :

1- دانشگاه ( Universität)

نظام آموزشی در آلمان همانند نظام بین المللی در سه مقطع پذیرش صادر می کند : 1- لیسانس 2- فوق لیسانس 3- دکتری 

افراد پس از پایان تحصیل می توانند برای کار در آلمان و یا گذراندن کارآموزی در آلمان با حقوق ، در آلمان بمانند.

 

2- مراکز آموزش عالی و تخصصی ( Fachhoschule und Hoschschule)

افرادی که قصد دارند به صورت عملی و تجربی وارد حرفه های گوناگون در بازار کار در آلمان شوند ، می توانند ادامه تحصیل را در این مراکز انتخاب نمایند.

تدریس در این نوع از مراکز به نحوی است که دانشجو در کنار دروس تئوری ، واحدهای آموزشی تجربی و عملی را می گذرانند. موسسه اعزام دانشجو اندیشه پویان دکتر عابدیان می تواند ،امکان تحصیل در این مراکز را برای شما فراهم نماید، اما شایان ذکر است که این مراکز دارای آزمون ورودی است و دانش و مهارت زبان آلمانی در سطوح بالایی را برای تحصیل رایگان در این مراکز از شما خواستار است.

 

3- مراکز آموزش هنر و موسیقی ( Kunst und Musikhoschschulen)

 

موسسه اعزام دانشجو اندیشه پویان دکتر عابدیان می کوشد تا اشخاصی که علاقه در زمیته های هنری دارند وقصد تحصیل رایگان در آلمان را دارا می باشند از انواع رشته ها مانند: مد و لباس ، طراحی ، گرافیک ، تئاتر و سینما و ..... ، از این مراکز پذیرش تحصیلی اخذ نماید. اما این مراکز مانند مراکز آموزش عالی دارای امتحان ورودی و مصاحبه شفاهی می باشد(ویزای تحصیلی آلمان)

 

 

موسسه اعزام دانشجو اندیشه پویان دکتر عابدیان به اطلاع می رساند که تمامی پذیرش های دریافتی از دانشگاه های معتبر و رایگان در آلمان می باشد.

موفق باشید 

 

www.andishepooyan.ir

021-88080308

09121148966