پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در _menu_load_objects() (خط 579 از /home/andishepooyan/public_html/includes/menu.inc).

مهاجرت به آمریکا

 

مهاجرت به آمریکا

 راه های مهاجرت به آمریکا 
راه های مختلف مهاجرت به ایالات متحده آمریکا با توجه به شرایط شغلی خویشاوندی ها ،وضعیت سرمایه‌ای و مالی برای مهاجرین مختلفی توسط موسسه اندیشه پویان دکتر عابدیان انتخاب و پیگیری  میگردد.
 در سال ۲۰۱۶ و روزهای آغازین سال های ۲۰۱۷ سال ۲۰۱۷ تغییرات خاصی در قوانین مهاجرتی آمریکا ایجاد نشده بود تا اینکه اکنون قوانین مهاجرتی آمریکا تغییر کرده و روشهای که وجود دارد کاملا متفاوت شده است.
 1- EB1 : پرطرفدارترین روش مهاجرتی مخصوص افراد با ویژگی های فوق العاده و خاص میباشد. ورزشکاران و کسانی که دارای مقام های المپیکی خیلی بالایی هستند و از نظر علمی در جامعه شناخته شده هستند و همچنین هنرمندان و یا تاجرانی که در سطح بین المللی شناخته شده هستند.
2- EB2 : روش دوم و مهمی که وجود دارد این است که به شخص یک  ویزای فقط ۲ ساله قابل تمدید و همچنین قابل تبدیل به ویزای دائم اعطا میگردد. با این نوع ویزا اقدام به سرمایه‌گذاری و تاسیس یک بیزینس و در نهایت  اثبات میکند که در سرمایه گذاری و راه اندازی بیزنس مربوط به خودش در کشور ایران موفق بوده و مقدار منابع مالی که در اختیار دارد می توانند در امریکا نیز برای انجام ان بیزنس و احیا مشاغل گذشته خویش موفق باشد .
3- EB3 : روش سوم مهاجرت به کشور آمریکا روشهای غیر متخصص و از طریق کار در مشاغلی که آمریکا در آن ها کمبود دارد و این ویزا در ایران پیشنهاد کار از یک کارفرمای آمریکایی را میطلبد و باید آن کارفرما اعلام کند که بیزنس ما به کار این شخص نیاز دارد و بخاطر تخصص هایی که حالا در نوعی به  کار ما مربوط میشود وی به کار گرفته می شود و مثمرالثمر خواهد بود.
4- EB4 : نوع چهارم مهاجرت درباره روش مهاجرتی افراد خاص مانند کارکنانی که بازنشسته مراکز دولتی بین‌المللی هستند و کارکنان مذهبی در مذاهب مختلف غیر از مذهبی که درون ان  کشور کاملا رسمی است میباشد.
5- EB5 : روش پنجم در واقع نوعی روش سرمایه گذاری هست که بسیار پرطرفداربوده و جهت بالا بردن سرمایه گذاری در امریکا از جانب مقامات کاخ سفید بعنوان یک قانون لازم‌ الاجرا به دولت و وزارت خارجه  بخشنامه شده است زیرا در واقع با ۱ میلیون دلار آمریکا یا ۵۰۰ هزار دلار در مراکز ویژه تجارتی آمریکا می توان نرخ بیکاری را در ان کشور تا حد فرآیندهای پایین آورده و بررونق اقتصادی آمریکا تاثیر بسزایی اعمال نماید.
6- EB6 :روش ششم و روش مهاجرت از طریق ازدواج است که نام  پیوست به خانواده بر ان اطلاق میگردد و با ازدواج با یک شهروند آمریکایی و ارائه عقد نامه ها و مدارک ازدواج  امکان پذیر است.
6- روش ششم روش مخصوص افرادی که در واقع از لحاظ مذهبی سیاسی و مواردی حقوق بشری  در کشور خودشان نمی توانند به زندگی ادامه بدهند و مورد آزاراذیت دولت کشور خود قرار می گیرند و بر طبق کنوانسیون های بین المللی تصویب شده ای که آمریکا هم از امضا کنندگان آن می باشد به صراحت برای تامین امنیت آنان اقامت به آنان اعطا میگردد.
7- EB7 : روش هفتم در مورد دریافت  کارت سبز  از طریق لاتاری که هرسال آمریکا در این قرعه‌کشی که با بیش از ۵۰ هزار نفر متقاضی در جهان برگزار میشود اعلام می‌کند که چه کسانی به عنوان مهاجر پذیرفته شده اند و Green Card به آنان اعطا میگردد. شرایط شرکت در لاتاری در وب سایت مربوطه و ثبت نام آن تا پذیرفته شدن و در نهایت اقامت دائم و اعطای  گرین کارت  بطور کامل شرح  داده شده است.

موفق باشید

 www.andishepooyan.ir

09121148966

88080308

لینک کانال : https://t.me/Andishepooyanir