پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در _menu_load_objects() (خط 579 از /home/andishepooyan/public_html/includes/menu.inc).

شرایط تحصیل پزشکی در آلمان

شرایط تحصیل پزشکی در آلمان

پذیرش پزشکی آلمان

 

جهت پذیرش شدن در این رشته متقاضی می بایست از دانش زبان آلمانی کافی برخوردار باشد و مهارت خود را با اخذ نمرات بالا در امتحانات DSH و یا TedtDaf به اثبات برساند . اما اگر متقاضی از دانش زبانی کافی برخوردار نمی باشد و یا اصلا هیچگونه آشنایی با زبان آلمانی ندارد ، جای هیچ نگرانی نمی باشد. متقاضی می تواند قبل از ورود به دانشگاه و شروع تحصیل خود ، در کالج زبان دانشگاه ثبت نام نماید و این مهلت را دارد که زبان آلمانی را در آنجا فرا گیرد و در نهایت با پشت سر گذاشتن آزمون TestDaf و یا  DSH وارد دانشکده پزشکی شود.

متقاضی همچنین علاوه بر مورد ذکر شده به موارد ذیل نیز نیاز مند است :

1- گواهی دیپلم و پیش دانشگاهی + ریز نمرات ( معدل کل باید حداقل بالاتر از 15 باشد )

2- برخورداری از سطح زبانی انگلیسی برای درک حوزه  ادبیات تخصصی ( داشتن مهارت زبانی لاتین نیز مفید می باشد )

3- داشتن دانش مکفی در حوزه های شیمی ، فیزیک و زیست 

5- گواهی قبولی در کنکور

 

اگر شما متقاضی رشته پزشکی در آلمان هستید اما از معدل کل پایین تری برخوردار هستید ، میتوانید در دانشگاه ها و کالجهای دیگر آلمان پذیرش شوید و در آنجا تعداد واحدهایی به عنوان پیش نیاز بگذرانید و وارد رشته پزشکی شوید.

شما همچنین می توانید با مشاوران و موکلان موسسه اعزام دانشجو اندیشه پویان دکتر عابدیان در رابطه با این زمینه مشاوره نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران موسسه اعزام دانشجو اندیشه پویان تماس حاصل نمایید.

 

http://www.andishepooyan.ir

88080308

66514111

09121148966

کانال تلگرام : https://t.me/Andishepooyanir