پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در _menu_load_objects() (خط 579 از /home/andishepooyan/public_html/includes/menu.inc).

مهاجرت به دانمارک

مهاجرت به دانمارک

برای مهاجرت به کشور دانمارک انچه  که اداره مهاجرت  مدنظر دارد و  باصطلاح شرایط واگذاری مهاجرت این کشور محسوب میگردد تخصص در کار و باصطلاح کارگران متخصص است. آکسانی که  بطور راهبردی تجربه ی کاری داشته باشند و برای انجام امور مختلف  دارای تجربیاتی در گذشته  ویا دارای مدرک دانشگاهی کشور خودشان باشند و به زبان انگلیسی به طور کامل تسلط داشته باشند.
 مهاجرت به دانمارک در سال های گذشته ارام تر و کم تعداد بود اما اکنون در تمامی  استان ها و شهزهای دانمارک بطور فزاینده ای شمار مهاجران خارجی رو به افزایش است  و مشتاقان مهاجرت به کشور دانمارک توسط ماموران اداره مهاجرت  این کشور که بطور کاملا گزینشی عمل می کندطبق قوانین سخت تری پذیرفته میشوند . بیش از ۵۰ کشور جهان مهاجرانی را که از لحاظ تکنیکی، فنی و هنری استعداد و توانایی های برتری  داشتند به کشور دانمارک فرستاده اند.

www.andishepooyan.ir
 دانمارک از  آب و هوایی مشابه دیگر  کشورهای  اروپایی بسیار مطبوع و محیط زیست بسیار سرسبز  برخوردار بوده و شما می‌توانید مطمئن باشید که از آب و هوای اروپایی بسیار دلپذیری در این کشورهمچون دیگر کشورهای اروپایی برخوردار خواهید بود.
بر اساس آمار به دست آمده از علل مهاجرت به کشور دانمارک
 ۱ - کشور دانمارک دارای تجارت بسیار ازادی است و برای شرکت ها و کمپانی های تجاری در واقع هیچ محدودیتی از لحاظ کار و تجارت با کشورها و بنگاه های مختلف در جهان  وجود ندارد  و دولت کماکان  پشیبانی کامل حود را از تجار و صاحبان مشاغل حفظ کرده است.
2- دومین علت به برمیگردد به دوره تحصیلی یعنی یکی از مهاجرت های مهم کشور دانمارک دانشگاه‌های کشور دانمارک بوده که پذیرش دانشجو ودر تحصیل در دانشگاه ها با سیستم بورس تحصیلی خیلی خو بی که بطور  روز افزون برای دانشجوی فعال و موفق در نظر گرفته میشود است.

3- در کشور دانمارک تقاضا برای نیروی کار و کارگر زیاد بوده و بنابراین سومین علت مهاجرت به کشور دانمارک  بازار کار زیاد برای افراد دارای تخصص های کم وتکنیسین های باسابقه ،مهندسین در مسائل نفت و زمین شناسی ، اکتشاف و استخراج معادن ،کامپیوتر، پزشکی و سلامت  دارد.

 

The Positive List

  • Engineering 

  • Medicine/Healthcare 

  • IT 

  • Education 

  • Academia

 

4-چهارمین علت برای مهاجرت به کشور دانمارک پیوست به خانواده و در واقع یونیتی و یکی شدن مجدد خانواده اکه یکی از اعضای ان قبلا به عنوان یک مهاجر به ان کشور عزیمت کرده  و خانواده به دنبال او وارد کشور شده و بالطبع تقاضای اقامت خواهند کرد ، میباشد.
 به است کشوری دانمارک از کشورهای بسیار سفیر و دوره یک نظام حکومتی خیلی لیبرال و سوسیال هستند یعنی در واقع این کشور یکی از سوسیالیست ترین و ازادترین کشورهای اروپا محسوب میشود و همین خود یکی از دلایلی است که خیلی از ساکنان   کشورهای دیگر اروپا وملل اسیایی در این کشور   آزادی های  رویایی خود را با اشتیاق بسیار زیادی در مهاجرت به دانمارک جستجو میکنند.
نظام سیاسی دانمارک ارزش زیادی برای مردم قائل بوده وکشور آرام و  با ثباتی ردرزیر چنر امنیت اجتماعی به انان پیشنهاد میکند.
 به طور کلی مردم در جامعه ای زندگی میکنند که در آن زندگی  درصد جرم و جنایت بسیار  پایین و تخلفات و اعتراضات اجتماعی در حد ناچیز ی است. کشور بسیار ثروتمند اروپا با سرانه درآمد بسیار بالاست و  در واقع  مالیات خیلی کمی  به نسبت درآمد  و بنابر این کشور مطلوبی برای زندگی و کار میباشد.

 www.andishepooyan.ir

09121148866

88080308

کانال تلگرام : https://t.me/Andishepooyanir

فایل ضمیمه: