پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در _menu_load_objects() (خط 579 از /home/andishepooyan/public_html/includes/menu.inc).

بهترين شهرهاي دنيا براي زندگي

اقامت در آلمان

دوستانه ترین و اجتماعی ترین شهرهای جهان کدامند؟

 

مطالعه اجتماعی شهرها، رفتارهای اجتماعی و نگرش بیش از 12 هزار شهروند را در کشورهای مختلف بررسی کرد. معیارهای مانند میزان معاشرت ساکنین شهرها با یکدیگر، داشتن برخورد خوب با دیگران، اعتماد به دوستان و استفاده از رسانه های اجتماعی در این مطالعه مورد ارزیابی قرار گرفت. شهرهای اسکاندیناوی و آمریکای شمالی در صدر این فهرست جای گرفته اند. در ادامه با هم نگاهی میاندازیم به شهرهای بالای لیست و دلایل جاگیری آنها در آن مکان.

 

19. برلین، آلمان

ساکنین برلین دومین سطح اعتماد بالا به دوستان خود را دارند که آنها را در جایگاه 19 قرار میدهد.

 

18. میلان، ایتالیا

میلان دارای بالاترین سطح خوشرویی مردم با یکدیگر است و این یعنی مسافران علاقمند به ملاقات با مردم محلی هستند. ساکنین این شهر نیز زمانیکه در سفرند تمایل به معاشرت دارند.

 

17. ونکوور، کانادا

ونکوور در کشوری واقع شده است که مردم آن به برخورد دوستانه شهرت دارند.

 

16. هلسینکی، فنلاند

هلسینکی رده دوم را در زمینه بالاترین رفتار اجتماعی در میان شهرهای جهان دارد.

 

15. ورشو، لهستان

ساکنان ورشو رتبه سوم را در سرگرم کنندگی در خانه دارند، به این معنی است که ورشو محل بسیار خوبی برای بدست آوردن دست پخت خانگی خوب است

 

14. بالتیمور، آمریکا

بالتیمور از ایالت مریلند اولین شهر از آمریکا است که در این لیست قرار دارد.

 

13. پاریس، فرانسه

ملاقات با پاریسی ها قطعا بدلیل فرهنگ منحصر به فرد خود، برای مسافران جذابیت خاصی دارند. پاریس سومین شهر با رفتار اجتماعی خوب در جهان است.

 

12. سیدنی، استرالیا

چه چیزی در سیدنی آفتابی دوست داشتنی نیست؟ سیدنی 12امین شهر اجتماعی جهان است.

 

11. تورنتو، کانادا

دیدن شهرهایی از کانادا در این لیست جای تعجب ندارد. فستیوال پراید در تورنتو، که امسال در ماه ژوئن برگزار می شود، شهرت جهانی دارد.

 

10. دوبلین، ایرلند

برخوردهای گرم و دوستانه در شهر دوبلین، جایگاه دهم را به این شهر داده است.

 

9. هامبورگ، آلمان 

ساکنین هامبورگ در حال پذیرش طیف گسترده ای از سبک زندگی هستند. این بازخورد خوب آنها، هامبورگ را در رده سوم خوش برخورد ترین مردم جهان قرار میدهد. هامبورگی ها همچنین در هنگام سفر تمایل به معاشرت با افراد جدید دارند

 

8. رم، ایتالیا 

به لطف قرار گرفتن رم در رده دوم بهترین رفتار اجتماعی مردم، یک بار دیگر ایتالیا در این لیست ظاهر می شود. مردم رم زمانیکه در سفرند به راحتی با افراد جدید معاشرت میکنند.

 

7. مادرید، اسپانیا 

ساکنان مادرید به دنبال بهانه ای برای راه انداختن مهمانی هستند. مردم این شهر بسیار دومین جایگاه را در زمینه ارتباط با دوستان دارند.

 

6. کپنهاگ، دانمارک 

کپنهاگ در بسیاری از دسته بندی ها رتبه دار است که آن را تبدیل به یک شهر خوش مشرب میکند. اولویت اجتماعی در این شهر ارزش بالاتری نسبت به اولویت فردی دارد، در خانه ها بسیار سرگرم کننده اند و رتبه سوم را در زمینه استفاده از رسانه های اجتماعی دارند.

 

5. نیویورک سیتی، آمریکا 

نیویورکی ها بیشتر از هر کسی در جهان غذا میخورند و این یعنی نیویورک مقصد مناسبی برای تعطیلات افراد غذا دوست است. به طور میانگین مردم نیویورک 89 روز در سال بیرون غذا میخورند. یعنی هر 4 روز یکبار.

 

4. بوستون، آمریکا 

ساکنان بوستون سومین رتبه را در زمینه ملاقات با دوستان و بیرون غذا خوردن دارند. آنها این کارها را بیش از یکبار در هفته انجام میدهند.

 

3. شیکاگو، آمریکا

یک شهر دیگر برای افراد غذا دوست. دومین شهر در زمینه غذا خوردن در خارج از خانه با 88 روز در سال به طور میانگین است.

 

2. استکهلم، سوئد

روابط اجتماعی در این شهر فوق العاده است، همین کافیست تا استکهلم در رده دوم خوش مشرب ترین شهر جهان قرار گیرد.

 

1. گوتنبرگ، سوئد 

ساکنان گوتنبرگ خوش مشرب ترین و روشنفکرترین افراد در جهان به حساب می آیند. این مردم بالاترین میزان رفتار اجتماعی را دارند و ارزش اولویت اجتماعی در این شهر بسیار بالاتر از اولویت های فردی است

www.andishepooyan.ir

09121148866

09123181328

02188080308