پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در _menu_load_objects() (خط 579 از /home/andishepooyan/public_html/includes/menu.inc).

#مهاجرت به سوئیس,تحصیل در اروپا و روشهای اخذ اقامت

راه های مهاجرت به سوئیس

 مهاجرت تحصیلی و مهاجرت به سوئیس از طریق تحصیل

تحصیل در سوئیس به دلیل کیفیت بسیار بالای آموزش و اعتبار بین المللی مدارک دانشگاهی طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد و همه ساله افراد بسیاری جهت تحصیل در سوئیس به این کشور مهاجرت می نمایند. هزینه تحصیل در سوئیس سالانه حدود 600 تا 700 فرانک می باشد که با توجه به مقطع تحصیلی متفاوت می باشد. دروس در اغلب دانشگاه های سوئیس به سه زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسوی ارائه می شوند. اغلب دانشگاه های سوئیس خوابگاه های دانشجویی با هزینه هایی کم و امکانات رفاهی خوب در اختیار دانشجویان خارجی قرار می دهند. دانشجویان در طول تحصیل خود در این کشور از بیمه درمانی نیز برخوردار می شوند که هزینه های درمانی آن ها را به مقدار زیادی کاهش می دهد. دانشجویان جهت تامین بخشی از هزینه تحصیل و هزینه زندگی در سوئیس می توانند تا 20 ساعت در هفته  مشغول کار شوند و حتی می توانند پس از پایان تحصیلات خود ویزای تحصیلی خود را به  ویزای کار در سوئیس تبدیل نمایند و پس از گذشت 3 تا 5 سال اقامت سوئیس را بدست آورند. شرایط تحصیل در سوئیس نسبت به دیگر کشور های مشابه بسیار مناسب است.

مهاجرت به سوئیس از طریق کار یا تخصص

متقاضیان اخذ ویزای کاری این کشور میبایست یک دعوت نامه کاری از مدیر یک شرکت معتبر در سوئیس دریافت نماید تا بتواند ویزای کاری این کشور را اخذ نماید اما روش های دیگری برای مهاجرت کاری به این کشور وجود دارد از جمله اخذ ویزای 3 ماهه این کشور برای پیدا کردن شغل مناسب که در صورت پیدا کردن شغل مناسب متقاضی می تواند ویزای کاری سوئیس را اخذ نماید روش دیگر اخذ ویزای کاری سوئیس به صورت پیدا کردن کار از طریق آگهی می باشد که زمانی که شرکتی نیاز به نیروی کار متخصص دارد ابتدا یک آگهی استخدام در داخل کشور و اتحادیه اروپا صادر می کند که حدود 3 ماه اعتبار دارد و در صورتی که در این مدت نیروی متخصص پیدا نشد می توانند از سایر کشورها از جمله ایران فرد متخصصی را استخدام نمایند.

مهاجرت به سوئیس از طریق ثبت شرکت

http://www.andishepooyan.ir
سوئیس به دلیل شرایط مناسب تجاری و سیاسی متقاضیان بسیاری برای ثبت شرکت دارد. از مزایای دیگر سوئیس برای ثبت شرکت مالیات های پایین، عدم محدودیت تجارت و گمرک، چند زبانه بودن این کشور جهت برقراری راحت تر و بهتر با سایر کشورها و البته کیفیت بالای زندگی می باشد. متقاضیان ثبت شرکت در این کشور ابتدا میبایست یک شرکت حقیقی یا حقوقی در این کشور ثبت نمایند سپس با رونق گرفتن کار و سود آوری به متقاضیان ویزای 3 تا 5 ساله این کشور اعطا می شود و پس از گذشت این مدت زمان و کار آمد بودن شرکت ، افراد می توانند درخواست اخذ اقامت دائم این کشور را بدهند.

مهاجرت به سوئیس از طریق ازدواج

در بسیاری از کشورهای جهان ازدواج زن با مرد تبعه آن کشور منجر به اعطای تابعیت به همسر می شود اما در صورتیکه زنی با یکی از تبعه کشور ازدواج نماید منجر به تابعیت نمی شود اما در برخی از کشورها از جمله سوئیس این قانون متفاوت می باشد و به این صورت است که ازدواج هر فردی با یکی از تبعه سوئیس منجر به اعطای تابعیت سوئیسی می شود که البته حدود 3 تا 5 سال به طول می انجامد.   

 مهاجرت به سوئیس از طریق ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی

یکی دیگر از روش های مهاجرت به سوئیس از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در این کشور می باشد. متقاضیان میبایست ابتدا شرکتی حقوقی را در سوئیس ثبت نمایند که با ثبت و راه اندازی شرکت کار آفرینی حداقل برای 10 نفر با حداقل حقوق 3500 فرانک را داشته باشد ، البته سود خالص شرکت طی یکسال اول می بایست حداقل 100,000 فرانک سوئیس باشد که در این صورت به شخص , اقامت سالیانه اعطا می شود و پس از گذشت 5 سال شخص اقامت دائم این کشور را بدست می آورد.

 

http://www.andishepooyan.ir

http://t.me/Andishepooyanir

88080308

09121148966

09123181328