پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در _menu_load_objects() (خط 579 از /home/andishepooyan/public_html/includes/menu.inc).

اعزام دانشجو به اروپا

اعزام دانشجو به اروپا

 تحصیل در دوره های پزشکی در مجارستان

پزشکی ،دندانپزشکی ،داروسازی در مجارستان، جزء پر طرفدارترین حوزه های تحصیلی در اروپا میباشند. برخلاف بیشتر کشورهای اروپایی که در آنها ورود برای تحصیل در دوره های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی به زبان انگلیسی بسیار مشکل و گاها غیر ممکن است، در مجارستان مسیر ساده تری برای ورود دارند.

برای ورود به دوره های پزشکی در مجارستان، متقاضی باید در آزمون ورودی دانشگاه ها شرکت کند. این آزمون ها سالی یکبار و در دانشگاه هایی که دوره های پزشکی ارائه میکنند برگزار شده و شانس قبولی متقاضیان بستگی به دانش تحصیلی و سطح زبان انگلیسی آنها دارد.
داشتن نمره مهارت زبانی نیز برای ورود به دانشگاه ها در دوره های پزشکی الزامی است. 
طول دوره  ۶ سال میباشد که دو سال اول آن دروس پزشکی عمومی و از سال سوم تخصصی خواهد بود و دانشجو  ملزم به گذراندن دوره های کلینیکال و گذراندن طرح خواهد شد و در سال آخر نیز باید ٣٧ هفته طرح خود را بگذراند و در بیمارستان ها شیفت بدهد. در پایان دوره تحصیل در دوره های پزشکی، مدرک Doctor of Medicine که معادل پزشکی در ایران هست به او اعطا میشود.

https://t.me/Andishepooyanir

021-88080308

09121148966

00436889146504اتریش