پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در _menu_load_objects() (خط 579 از /home/andishepooyan/public_html/includes/menu.inc).

#حضور_همایش های_بین المللی_آلمان

حضور در همایش های بین المللی

 فناوری چه مبتنی بر فعالیت های داخلی یعنی تحقیق وچه بامنشا خارجی یعنی  استفاده از منابع دیگران انجام شود ،بطور مستقیم سبب مدیریت بر فرآیند  انتقال  و توسعه نوآوری که عامل پیشرفت در کشورهای توسعه یافته می باشد، است.
 استفاده از نظریات و تخصص جامعه‌شناسان، نخبگان دانشگاهی و صنعتی برای بررسی و برنامه‌ریزی ،تقویت وتحقیق صنعت در زمینه های مختلف علوم و مهندسی به کار گرفته می شود.
 برگزاری کنگره های بین المللی علوم و مهندسی هامبورگ بهره گیری از تجارب گذشته اساتید دانشگاه های معتبر آلمان و جهان فرصتی برای تبادل اطلاعات میان صاحب نظران ،اندیشمندان، دانشگاهیان ،سیاستگذاران ،مدیران مهندسین مشاور و متخصصان علاقمند به مباحث مهندسی علوم و علوم انسانی می باشد.
 برگزاری این کنگره ها امکان ایجاد می‌کند تا مفاهیم مشترک علوم در دبیرخانه کنگره های بین المللی علوم و مهندسی هامبورگ به بحث گرفته شود و با ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی زمینه دست یافتن به اهدافی برنامه ریزی شده در  کشورهای در حال توسعه هم فراهم شود.
در کشور آلمان علوم مهندسی ،علوم انسانی، علوم طبیعی، پزشکی و تکنیک های پزشکی دارا ی کنفرانس های معتبری هستند که در خاورمیانه، آسیا و اروپا آکادمی های علمی همگی به چاپ مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس ها می پردازند.
 گواهینامه های بین المللی پس از این کنفرانس ها به اشخاصی که سخنرانی ها و مقالات موثری ارائه داده باشند اعطا خواهد شد.
 بزرگترین گردهمایی های سالیانه علمی دانشگاه های آلمان با حضور اساتید برجسته بین المللی تحت حمایت رسمی دانشگاه هامبورگ آلمان برگزار می شود .یکی از مهمترین این کنگره ها ،کنگره بین المللی علوم و مهندسی هامبورگ آلمان است .
با توجه به شرکت  گسترده اساتید، پژوهشگران، مهندسان  و دانشجویان سراسر اروپا، آسیا ،قاره آمریکای شمالی و جنوبی این  دانشگاه در راستای ایجاد فرصت مطالعاتی در انجام کنفرانس های بین المللی با قرار دادن مدت زمان ثبت نام به افراد اجازه می‌دهند تا مقالات خود را به دانشگاه ارسال کرده و دعوت نامه هایی برای انجام سخنرانی در تریبون دانشگاه ها دریافت کنند.
 موسسه اندیشه پویان کلیه پژوهشگران ایرانی موفق به چاپ و نشر  مقالات را که برای ارائه در حیطه های علمی ، مهندسی ، تکنولوژی و پزشکی مطرح میباشند به شرکت در این کنفرانس ها دعوت می نماید.
 شما همچنین می توانید یکی از  مدعوین و یا شرکت کنندگان این کنفرانس ها در دانشگاه های آلمان و آکادمی های معتبر اروپایی باشید .
موسسه اندیشه پویان تحقق ارائه  مقالات در مراکز علمی معتبر داخلی و خارجی را برای شما امکان پذیر می نماید.
 موفق باشید

www.andishepooyan.ir

021-88080308

09121148966

کانال تلگرام  : https://t.me/Andishepooyanir