پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در _menu_load_objects() (خط 579 از /home/andishepooyan/public_html/includes/menu.inc).

بازدید نمایشگاه های بین المللی

بازدید نمایشگاه های بین المللی
شما زیباترین ،تکنیکی ترین ،مطرح ترین وپیشرفته ترین نمایشگاه های دنیا را در کشور اتریش و آلمان خواهید یافت ، این نمایشگاه ها که برای دیزاین فضاهای داخلی منازل و وسایل و تجهیزات رفاهی و امنیت زندگی در کل  کشورهای اروپایی طراحی شده ۵۵ هزار متر مربع نمایشگاه همراه غرفه های بسیار زیبایی از دیزاین ها و طراحی های مهندسان طراحی اروپایی با تجهیزات بسیار پیشرفته دنیا در کشور آلمان و اتریش تشکیل شده است .طراحان اتریشی و آلمانی بواسطه تحقیق و تجربه باجنبه های مختلف و زیباشناسی در سلیقه اغلب ملل و مردم کشور های مختلف دنیا آشنا هستند.

بنابراین کسانی که از نمایشگاه های طراحی اتریش و آلمان دیدن می‌کنند شگفت‌زده خواهند شد که آنچه در خیال خود تصور می کردند در این نمایشگاه وجود دارد. نمایشگاه های مختلف اتریش و آلمان هم در فضای باز و هم در فضای سالن های بزرگ برگزار می شود. در خارج از فضای سالن های زیبا و طراحی شده نمایشگاه ها شما با محصولاتی روبرو خواهید شد که مربوط به فضاهای باز، فضاهای کوهستانی و یا جاده ای هستند. تمامی هنرهای مفهومی و تکنیکی که در کل کشورهای اروپایی وجود دارد یکجا در این نمایشگاه ها در معرض دید شما قرار خواهد گرفت.  آلمان و اتریش که در خلاقیت و تزیین چنین فضاهاو طراحی‌هایی از گذشته پیشینه روشن و موفقی را در کارنامه خود داشته اند اکنون در سال 2018 در نمایشگاه های صنعت طراحی و ساختمان سنگ تمام گذاشته خود رابه  ساخت وسایل و تجهیزات مربوط به زندگی ،صنعت و تجارت، امنیت و آسایش در رده اول اروپا قرار داده است. تکنیکهای ساخت ماشین آلات ،وسایل کشاورزی ،وسایل منزل ، انواع کفپوش ها ، صنایع طراحی داخلی منازل، محل های تجاری ،شرکت ها کارخانجات کشت و صنعت ،باغ و باغچه و طراحی های فضای سبز بسیار بزرگ پارک ها و محل های تفریحی برای کودکان در کنار تکنولوژی آی تی و دیگر وسایل تکنولوژیک که مربوط به ربات ها و انجام امور توسط ماشین آلات در الکتروتکنیک است،در این نمایشگاه به چشم می خورد.
پس از هم اکنون  www.andishepooyan.ir  شما را به دیدن این نمایشگاه ها ولذت دیدن اینده دعوت میکند.
وعده ما نمایشگاههای المان و اتریش .
موفق باشید

 

021-88080308

09121148966

کانال تلگرام : https://t.me/Andishepooyanir