پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در _menu_load_objects() (خط 579 از /home/andishepooyan/public_html/includes/menu.inc).

وقت سفارت اتریش02188080308

02188080308 -02188077387

اطلاعاتی در مورد تعیین وقت سفارت اتریش

مجموعه ویزا اندیشه پویان اقدام به اخذ وقت سفارت اتریش در کمترین زمان ممکن مینماید
 

اخذ وقت سفارت اتریش در تهران

توریستی امروزه برای اخذ ویزای توریستی و اقامت از کشورهای مختلف ، نیازی به حضور در سفارت نیست و می توان از شیوه های جدید برای این امر استفاده کرد . در این راستا مجموعه ویزا پارت با استفاده از نوین ترین روش تعیین وقت سفارت ، اقدام به اخذ وقت سفارت کشور اتریش می نماید.

سفارت اتریش به نشانی تهران ، خیابان نیاوران ، خیابان باهنر ، خیابان مقدسی ، خیابان محمود احمدی زمانی ، کوچه میر ولی ، پلاک 6 و 8 
با تلفن های زیر تماس بگیرید

تلفن : 
09121148966
02188080308

 

مشاوره و اخذ ویزای شینگن

جهت مشاوره ویزای شینگن و اخذ وقت سفارت اتریش ، با شماره 02188080308 تماس حاصل فرمایید.

 

دریافت وقت سفارت اتریش بصورت آنلاین 

در حال حاضر یکی از بهترین و جدیدترین شیوه های اخذ وقت سفارت ، روش آنلاین می باشد که به صورت اینترنتی این وقت ثبت می گردد. مجوعه ویزا پارت با بهره گیری از این روش ، اقدام به تعیین وقت سفارت کشور اتریش برای مسافران محترم می نماید.برای این امر کافی ایست که با شماره تلفن021 88080308 تماس حاصل فرمایید.

 

مراحل تعیین وقت سفارت اتریش

تماس تلفنی با شماره 09123181328 

دریافت وقت مصاحبه سفارت اتریش توسط مجموعه ویزا پارت

واریز مبلغ تعیین شده جهت اخذویزای سفارت اتریش توسط شما

ارسال وقت درافت شده از سفارت کشور اتریش برای شما

 

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت اتریش

مدارک لازم جهت اخذ وقت سفارت کشور اتریش را به شماره 09121148966 تلگرام کنید

ارسال تصویر صفحه اول پاسپورتارسال عکس 4*3 برای سفارتشماره تماس جهت هماهنگی

 

وقت تجاری سفارت اتریش

کشور اتریش یکی از کشور های پیمان شینگن و همچنین حوزه اتحادیه اروپا است.

واحد پول کشور های حوزه اتحاد اروپا و شینگن یورو می باشد و شرایط اقتصادی خود را از یکدیگر تبعیت می کنند. اقتصاد اروپا از زمان تشکیل اتحادیه اروپا به صورت یکپارچه در آمده است وحتی قوانین کاردر کشور های این اتحادیه تقریبا مشابه است. این کشور ها،همچنین در اعطای اجازه اقامت دادن وتابعیت هم به صورت مشابه در اکثر اوقات عمل می کنند.بصورت کلی قانون برای اخذ پیشنهاد کاری در اتحادیه اروپا، بدین صورت است که شغل مورد نظر می بایست در سایت کاریابی اتحادیه اروپا به مدت 3 هفته آگهی گردد. در همین زمان ،اگر هیچ داوطلبی از 28 کشور عضو این اتحادیه ،جهت قبول این شغل اقدام نکرد،در این زمان،سازمان ها می توانند نیروهای مورد نظر خود را از خارج این اتحادیه،به خدمت گیرند. بنابراین باید گفت پیدا کردن شغل برای افراد خارج ار اتحادیه اروپا بسیار سخت خواهد بود با توجه به دشوار بودن این روند وبا توجه به قوانین حال حاضر اتحادیه اروپا،بهترین روش پیش روی متقاضیان اخذ اقامت دائم اتریش،اقدام جهت اخذ ویزای تجاری اتریش و راه یاقتن به خاک کشور اتریش و در پی آن اقدام جهت اخذ ویزای تجاری اتریش می باشد.لازم به ذکر است ،افرادی که موفق به اخذ ویزای کاری اتریش می شوند،پس از حدودا چهار سال کار در اتریش و پرداخت مالیات به دولت اتریش،می توانند موفق به اخذ اقامت دائم اتریش شوند.

معمولا بری اخذ هر نوع ویزایی یک سری مدارک متفاوت نیاز است. ولی در کل این مدارک اصلیترین مدارکی هستند که باید برای گرفتن ویزای تجاری اتریش نیاز است.

 

مدارک لازم جهت اخذ وقت تجاری سفارت اتریش

 اصل گذرنامه با ٣ ماه اعتبار از تاريخ انقضای مدت رواديد و داری حداقل ٢ صفحه خالی. (امضاء شده).
دعوتنامه
ریزپرینت حساب بانکی
گواهی تمکن مالی بانک
فیش حقوقی
گواهی اشتغال به کار
گواهی ثبت شرکت/ پروانه کسب، پروانه مطب
سند ملکی
شناسنامه
سایر مدارک
کپی بیمه

 

وقت دانشجویی سفارت اتریش

اخذ پذیرش برای تحصیل در دانشگاه های اتریش است. برای اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش داوطلب باید دانشجوی رشته مورد نظر در کشور خود باشد و یا مدرک تحصیلی او در کشوری که آن را کسب کرده است و هم چنین در اتریش برای پذیرش دانشگاه کافی باشد. به عبارت دیگر دیپلم دبیرستان به تنهایی قابل قبول دانشگاه های اتریش نیست و قبولی در کنکور دانشگاه (سراسری یا دانشگاه آزاد) در رشته و مقطع مورد نظر، پیش شرط درخواست پذیرش است.
دانشجویانی که در دانشگاه های ایران به تحصیل اشتغال دارند و یا داشته اند، باید گواهی صادره از دانشگاه و ریزنمرات مهر وموم شده ی خود ارایه دهند. در این گواهی باید منعکس باشد که فرد متقاضی از ادامه تحصیل منع نشده است. دانشکده های هنرهای عالی، و دانشگاه ها در بعضی از رشته ها (مانند پزشکی، داروسازی، اقتصاد و روانشناسی) امتحان ورودی - شامل امتحان کتبی و مصاحبه حضوری - نیز برگزار می کنند. برای دریافت پذیرش باید در این امتحان ورودی شخصا شرکت کرد.
دانشجویان خارجی باید پس از ثبت نام در دانشگاه های اتریش برای آموختن زبان آلمانی و در اکثرموارد در صورت پایین بودن نمرات چهار سال دبیرستان در دروس اصلی و مرتبط با رشته تحصیلی انتخاب شده، برای این دروس، یک دوره یک ساله تا دوساله ی پیش دانشگاهی (Vorstudienlehrgang) را بگذرانند.

 

مدارک لازم جهت تعیین وقت دانشجویی سفارت اتریش

درخواست رواديد بايد شخصا ارائه شود. سفارت اتریش در صورت ناقص بودن مدارک از قبول درخواست رواديدامتناعخواهد کرد. بررسی درخواست رواديد بطورمعمول 3 تا 4 ماه بطول می انجامد.
فرم درخواست ويزا که بطور کامل و خوانا پر شده و شخصا امضاء گرديده باشد همراه با عکسگذرنامه با مدتاعتبار کافی ( حداقل 6 ماه از تاريخ درخواست رواديد )
فتوکپی از تمام صفحات گذرنامه برای وقت سفارت اتریش
فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه برای وقت سفارت اتریش
ترجمه شناسنامه با تاييد وزارت امور خارجه و تاييد سفارت اتريش
تعهد نامه مالی که يا خود متقاضی در ايران يک حساب ريالی و يا ارزی به نام خود حساب باز کرده است ومبلغ 10000 يورو به حساب خود پول گذاشته و تاييد آن را از بانک می گيردو به سفارت اتریش ارائه می دهد ويا آنکه متقاضی دعوت کننده ای در اتريش دارد
پرينت گردش مالی سه ماه آخر حساب ريالی متقاضی در ايران
اصل و فتوکپی از پذيرش و يا تاييد دريافت درخواست پذيرش از يک دانشگاه يا ( Fachhochschul)در اتريش
گواهی عدم سوء پيشينه
ترجمه گواهی عدم سوء پيشينه با تاييد وزارت امور خارجه و تاييد سفارت اتريش

 

وقت توریستی سفارت اتریش

ویزای توریستی اتریش به اشخاصی که قصد سفر تفریحی و بازدید و یا دیدار با اعضای خانواده شان را دارند تعلق می گیرد , ویزای توریستی اتریش دارای اعتبار 1 ماهه می باشد که متقاضی باید زودتر از تمام شدن انقضای ویزای خود اتریش را ترک کند.

برای اخذ ویزای اتریش , انجام مصاحبه و گرفتن وقت سفارت اتریش الزامی است.

وقت سفارت اتریش اولین قدم برای اخذ ویزای اتریش , پر کردن فرم شینگن است

نکته: در صورتی که قصد سفر به اتریش بصورت خانوادگی را دارید میبایست برای تک تکافراد خانواده فرم های جداگانه پر شود.

 

اتریش ، مهد موسیقی ...

کشور اتریش در مرکز اروپا قرار گرفته است. پایتخت این کشور شهر وین می باشد. این کشور دارای همسایگان مهمی چون آلمان ، ایتالیا ، سوییس و جمهوری چک هست. 

اتریش مهد موسیقی در دنیا و برترین اساتید و دانشگاه های مربوط به موسیقی را در خود جای داده ، بطوریکه اکثر دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته ی موسیقی تلاش دارند تا در مقاطع مختلف به این کشور سفر کرده و ادامه تحصیل دهند 

 

اقتصاد کشور اتریش

اتریش یکی از مهمترین شرکای تجاری کشور آلمان است که همین امیر باعث شده بسیار نسبت تغییرات این کشور آسیب پذیر باشد. در سال های گذشته اقتصاد دولتی در این کشور کاهش و خصوصی سازی به شدت افزایش یافت و اقتصاد این کشور بر پایه ی تولید ناخالصداخلی است و در نهایت این کشور به عنوان دوازدهمین کشور دنیا شناخته می شود 

 

دین و زبان مردم اتریش

اکثر مردم اتریش مسیحی کاتولیک و بخش کمتری از آنان هم پروتستان هستند. زبان رسمی در کشور اتریش آلمانی و بالای 95% مردم این کشور به این زبان صحبت میکنند

www.andishepooyan.ir

09121148966