پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در _menu_load_objects() (خط 579 از /home/andishepooyan/public_html/includes/menu.inc).

#ويزاي تحصيلي وسيستم اموزشي كانادا

⁠⁣نکاتی در مورد ویزای تحصیلی و سیستم آموزشی کانادا      

 

سیستم آموزشی مجهز کشور کانادا تحت نظارت دولت فدرال بوده و به شکل ایالتی مدیریت می شود، لذا علاقمندان زیادی متقاضی ویزای تحصیلی این کشور هستند. علت این امر را می توان سیستم آموزشی منحصر به فرد و به روز آن برشمرد.

قریب به 6 درصد از تولید ناخالص داخلی (GDP) این کشور به  سیستم آموزش تخصیص داده شده که به عبارتی کانادا در صدر کشورهای توسعه یافته در جهت تخصیص بودجه بخش آموزش قرار دارد. بنابرین علاقه مندان برای درخواست ویزای تحصیلی بهتر است به کارشناسان و مشاوران مجرب برای معرفی گزینه های برتر تحصیل مراجعه نمایند زیرا رشته ها و فرصت های بیشماری بنابر سابقه تحصیل و یا آینده شغلی قابل ارایه می باشد

 ویزاهای تحصیلی به دو دسته تقسیم می شود که به قرار زیر می باشد:

ویزای دانش آموزی کانادا:
از آنجایی که آموزش به دانش آموزان از بازه سنی 5 الی 18 ادامه دارد لذا تقسیم بندی سطوح آموزشی مدارس این کشور متغیر است. به گونه ای که دوره ابتدایی تا سطح 5 می باشد، دوره راهنمایی از سطح 6 الی 8 و در نهایت دوره متوسطه از سطح 9 الی 12 می باشد.

طبق قوانین مصوب دولت فدرال، هزینه تحصیل در مدارس دولتی برای دانش آموزان خارجی سالانه 10 تا 14 هزار دلار است که بر اساس هر ایالت متفاوت می باشد کمترین رقم در پرنس ادوارد به میزان 10 هزار دلار و بیشترین رقم د رحال حاضر اونتاریو و بریتیش کلمبیا با 14500 دلار سالیانه می باشدو هزینه مدارس خصوصی رقم بالاتری خواهد داشت و تا 2 برابر دولتی قابل رویت است .

ویزای دانشجویی کانادا:
تحصیلات تکمیلی کانادا در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا خلاصه می شود. وجود دانشگاه های بین المللی متعدد در سطح شهرهای مختلف کانادا، مسئله تحصیلات تکمیلی در کانادا را حائز اهمیت کرده است.

مدارک اخذ شده از دانشگاه های کانادا، معادل سازی شده و به رسمیت شناخته می شود. در شرایط کمبود نیروی انسانی و مجرب برای بازار کار، افراد ترجیح می دهند دوره های مهارت آموزی را در موسسات فنی طی کنند و پس از کسب مهارت لازم از این طریق وارد عرصه کار شوند.
هزینه های دوره های کالج از 10 هزار دلار شروع و تا 20 هزار دلار در هر استان متغییر است 
هزینه های دوره کارشناسی بر اساس رتبه دانشگاه و رنکینگ ان از 18 هزار دلار در دانشگاه ترنت د راونتاریو آغاز و به 57 هزار دلار در دانشگاه تورنتو ختم می شود ولی بطور معمول برای دوره های لیسانس هزینه حدود 20 هزار دلار را بطور میانگین باید در نظر گرفت 

سازمان مهاجرتی 
دكتر عابديان با داشتن رابطه کارگزاری با بیشتر دانشگاه ها و کالج های کورد تایید وزارت علوم ایران بهترین ها را به شما ارایه می دهد 

"فقط از ما بهترین ها را بخواهید زیرا شما لایق بهترین ها هستید"
دفتر تهران شنبه تا چهارشنبه 10 صبح تا 6 عصر
  به درخواست شما از این به بعد 5 شنبه ها 10 تا 2 بعد از ظهر 
09121148966

88080308

 +1438-836-9465  

3128 WESTMINSTER AV.
BURANBY BC  
V5G 1G1
CANADA
سازمان مهاجرتی دكتر عابديان