پیغام خطا

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls در _menu_load_objects() (خط 579 از /home/andishepooyan/public_html/includes/menu.inc).

#دوره_زبان_آلمانی_در_آلمان

دوره های 1 تا 3 ماهه

 

اگر شما قصد دارید که زبان آلمانی را در یکی از موسسات معتبر در آلمان فرا گیرید و یا برای تکمیل زبان آلمانی خود نیازمند گذراندن زبان در جامعه ی آلمانی زبان هستید ، موسسه اعزام دانشجو اندیشه پویان دکتر عابدیان می تواند با کمترین هزینه این امر را برای شما محقق سازد.

همانطور که می دانید موسسه ی Göthe معتبرترین انستیتوی زبان آلمانی می باشد و برای این منظور ما میتوانیم به افرادی که قصد فراگیری زبان آلمانی را دارند ، این انستیتو را پیشنهاد کنیم . 

متقاضیان دوره زبان از این امکان برخوردار هستند که در هر ایالت و شهر آلمان ، انستیتوی مورد نظر(Göthe) را جهت دوره زبان آلمانی انتخاب کنند.

 

خوابگاه

در رابطه با خوابگاه و محل اقامت شما می توانید خود به صورت آزاد ، محلی را اجاره نمایید ، اما بهتر است که برای ویزای قطعی آلمان ، محل اقامت را از خود انستیتوی زبان (Göthe) اجاره کنید تا از سوی کنسولگری به مشکلی بر نخورید.

 

توجه : در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی و رد درخواست ویزا ، موسسه اعزام دانشجو اندیشه پویان دکتر عابدیان ، مبلغ شما را با کسر هزینه ای به شما باز خواهد گرداند.

موفق باشید

www.andishepooyan.ir

021-88080308

09121148966