اعزام دانشجو

كار مهاجران در آلمان

رستوران‌ها و هتل‌های آلمانی، تشنه نیروی کار مهاجر آمارها نشان می‌دهد مهاجران در آلمان بیش از پیش جذب بازار کار می‌شوند اما صاحبان صنایع همچنان از دولت می‌خواهند نیروی کار بیشتری فراهم کند.

مهاجرت دانشجویی به آلمان

 پذیرش آلمان و مهاجرت دانشجویی
ـ بررسی رایگان رزومه شما جهت بررسی شانس پذیرش
ـ دریافت مشاوره مستقیم توسط نمایندگان ما در آلمان 
- انجام تمامی مراحل جهت اخذ پذیرش شامل: معرفی دانشگاه، ترجمه مدارک، تنظیم رزومه و مدارک، اپلای، پیگیری حضوری و نهایتا کسب پذیرش 
لازم به ذکر است نمایندگان ما در آلمان شامل دانشجویان در رشته های مختلف ساکن در شهرهای آلمان هستند که شخصا تمامی مراحل پذیرش را تجربه کرده اند و اطلاعات تخصصی در مورد رشته، دانشگاه، شهر و زندگی را می توانند در اختیار شما قرار دهند .

09121148966

09123181328

88080308

رشته پزشكي در كشور كانادا

رشته پزشكي در كشور كانادا

پزشکی در کانادا 

اولین مدرک کاری پزشکی در کانادا MD نام دارد. دوره رزیدنتی را Post-MD می نامند. 
امکان تحصیل در دوره پزشکی در کانادا به دو حالت وجود دارد. حالت اول اینکه متقاضی دارای مدرک لیسانس ساینس (لیسانس شیمی، لیسانس زیست و رشته های مرتبط) باشد. حالت دوم مربوط به زمانی است که متقاضی پس از دوره پیش دانشگاهی مستقیم قصد ورود به دوره پزشکی در کانادا را داشته باشد. 

بهترين شهرهاي دنيا براي زندگي

اقامت در آلمان

دوستانه ترین و اجتماعی ترین شهرهای جهان کدامند؟

 

مطالعه اجتماعی شهرها، رفتارهای اجتماعی و نگرش بیش از 12 هزار شهروند را در کشورهای مختلف بررسی کرد. معیارهای مانند میزان معاشرت ساکنین شهرها با یکدیگر، داشتن برخورد خوب با دیگران، اعتماد به دوستان و استفاده از رسانه های اجتماعی در این مطالعه مورد ارزیابی قرار گرفت. شهرهای اسکاندیناوی و آمریکای شمالی در صدر این فهرست جای گرفته اند. در ادامه با هم نگاهی میاندازیم به شهرهای بالای لیست و دلایل جاگیری آنها در آن مکان.

 

19. برلین، آلمان

هزينه زندگي در هلند

هزينه زندگي در هلند

: دانشجویان و کسانی که برای زندگی به کشور هلند وارد می شوند همواره با سئوالات اساسی در مورد هزینه ها و استفاده درست از بودجه شخصی روبرو هستند. در مطلب زیر تلاش شده است که یک شمای کلی از هزینه ها در هلند تصویر شود.

شرایط تحصیل در رشته هنر در آلمان

#شرايط تحصيل در آلمان 09121148966#

تحصیل در رشته‌های هنر در آلمان

تحصیل در رشته‌های هنر در آلمان به دو بخش دانشگاهی و تحصیل در مراکز آموزش عالی و تخصصی قابل دسته‌بندی است.

 با وجود مقاطع و مدارک تحصیلی یکسان در هر دو مرکز، تفاوت عمده در برگزاری امتحانات ورودی و آزمون عملی است.

هزینه های تحصیل در آلمان و اتریش

هزینه های تحصیل در آلمان و اتریش

هزینه تحصیل در آلمان

 

جهت تحصیل در کشور آلمان باید توجه داشت که متقاضی درخواست خود را در چه رشته ای و به کدام دانشگاه ارسال می نماید . اکثر دانشگاه های دولتی آلمان برای شهروندان خارجی بدون شهریه هستند ، شایان ذکر است که دانشگاه ها مبلغ اندکی بابت بیمه و مالیات از دانشجویان نه تنها خارجی بلکه از دانشجویان آلمانی تبار نیز اخذ می نماید . این مبلغ ممکن است بین 200 تا 400 یورو باشد.

 

کار دانشجویی در آلمان

کار دانشجویی در آلمان

کار در آلمان 

متقاضیانی که توانسته اند ویزای تحصیلی دریافت نمایند و به خاک آلمان وارد شوند از اجازه کار دانشجویی برخوردار هستند. کار دانشجویی در آلمان بر اساس مهارت و پارامترهای هر ایالت محاسبه می گردد ، به صورتی که دانشجوی مقطع کارشناسی از اجازه کار 10 ساعت در هفته برخوردار است که به ازای هر ساعت کار در بین 8 تا 15 یورو دریافت می نمایند که این حقوق می تواند اکثر هزینه ها ی شخص در آلمان را پوشش دهد.

مصاحبه سفارت آلمان

مصاحبه سفارت آلمان

نکته در خصوص مراجعه به مصاحبه سفارت

اعزام دانشجو به آلمان

اعزام دانشجو به آلمان

ويزاي تحصيلي متاهلين

⁠⁣نكاتي مهم و ضروري در مورد ويزاي تحصيلي آلمان براي متاهلين و شرايط اجازه كار برا مجرد ها و متاهلين  :

صفحه‌ها