ویزای آلمان

دعوتنامه ازآلمان و ویزا

مهاجرت دانشجویی به آلمان

 پذیرش آلمان و مهاجرت دانشجویی
ـ بررسی رایگان رزومه شما جهت بررسی شانس پذیرش
ـ دریافت مشاوره مستقیم توسط نمایندگان ما در آلمان 
- انجام تمامی مراحل جهت اخذ پذیرش شامل: معرفی دانشگاه، ترجمه مدارک، تنظیم رزومه و مدارک، اپلای، پیگیری حضوری و نهایتا کسب پذیرش 
لازم به ذکر است نمایندگان ما در آلمان شامل دانشجویان در رشته های مختلف ساکن در شهرهای آلمان هستند که شخصا تمامی مراحل پذیرش را تجربه کرده اند و اطلاعات تخصصی در مورد رشته، دانشگاه، شهر و زندگی را می توانند در اختیار شما قرار دهند .

09121148966

09123181328

88080308

مراحل درخواست پناهندگي در آلمان

پناهندگي در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

 

تعداد درخواست های پناهندگی در آلمان در سال های اخیر به طور بی سابقه ای افزایش داشته است. اما زندگی یک پناهجو پس از ورود به خاک آلمان چه شکلی دارد و او چه مراحلی را تا زمان قبول یا رد درخواست خود پشت سر می گذارد؟

شرایط تحصیل در رشته هنر در آلمان

#شرايط تحصيل در آلمان 09121148966#

تحصیل در رشته‌های هنر در آلمان

تحصیل در رشته‌های هنر در آلمان به دو بخش دانشگاهی و تحصیل در مراکز آموزش عالی و تخصصی قابل دسته‌بندی است.

 با وجود مقاطع و مدارک تحصیلی یکسان در هر دو مرکز، تفاوت عمده در برگزاری امتحانات ورودی و آزمون عملی است.

کار دانشجویی در آلمان

دعوت نامه آلمان

پذیرش تحصیلی آلمان

شرایط دعوت نامه آلمان:

1. هزینه های امرار معاش ( شامل تمام هزینه های عمومی احتمالی ، تامین محل اقامت و یا شرایط نگهداری در زمان بیماری و نیاز به پرستاری . )
۲. هزینه های سفر ( شامل بلیط پرواز ، همچنین اخراج اجبرای احتمالی به مقصد خارجه , تضمین پرداخت ، بدهی ها ( بدهی های اقامتی  و غیره)

به اندیشه پویان آلمان بپیوندید :

ویزای تحصیلی آلمان

ویزای آلمان

 

درخواست ویزای دانشجویی باید شخصا تسلیم گردد و باید توجه داشت که در صورت کامل نبودن مدارک متقاضی و داشتن نقص ، آفیسر سفارت از دریافت درخواست شما امتناع می کند. 

روند صدور ویزای بلند مدت معمولا بین 3 تا 6 ماه طول می کشد.

 

مدارک مورد نیاز جهت ویزای تحصیلی آلمان

 

ثبت اقامت در کشور اتریش

ثبت اقامت و آدرس سکونت در اتریش یا Meldezettel

ثبت اقامت و آدرس محل سکونت در اتریش اجباری است.هر شخص بایستی آدرس ثبت شده داشته باشد و بدون ادرس در واقع هویت حقوقی ندارد تمام بروکراسی اداری قبل از هر چیز ادرس شما را میشناسد.

▪️هر شخصی که در مسکن جدیدی در اتریش اقامت پیدا میکند یا محل اقامت خود در اتریش را تغییر میدهد ظرف سه 3 روز پس از اقامت جدید، ملزم به ثبت آدرس جدید نزد مرجع ذیصالح مربوطه است.

Uniassist آلمان و درخواست پذیرش

 

 برای گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های آلمان، تحویل درخواست نامه‌ی کامل و بی عیب و نقص و همه‌ی مدارک مورد نیاز، نخستین شرط است.

1- اونی اسیست مرکزی است که به همین منظور تأسیس شده است؛ و عملا پل میان متقاضی و دانشگاه است.

2- اونی آسیست ( uni.assist ) یا به اختصار اسیست ( assist )، به دانشجویان خارجی در این رابطه کمک می‌کند. اونی اسیست اتحادیه‌ای است که مراکز آموزش عالی آلمان (Deutsche Hochschulen) و مؤسسه تبادلات دانشگاهی آلمان (DAAD) عضو آن هستند.

زندگی در آلمان

‍زندگی در آلمان 
 
آلمان از بالاترین کیفیت زندگی نه تنها در اروپا بلکه در کل جهان برخوردار است و در بین سه کشور عالی برای زندگی در جهان طبقه بندی می گردد.

شهرهای آلمان در بررسی سطح زندگی در سال 2016 جزو بهترین شهر ها از لحاظ کیفیت بودند، در یک بررسی سالانه که 221 کشور را در سراسر جهان پوشش میداد، هفت شهر آلمان در کل جهان بالاترین کیفیت برای زندگی را به لحاظ زیرساخت، کیفیت حمل و نقل عمومی، تراکم ترافیک و فرودگاه را داشتند.

صفحه‌ها