آلمان

مهاجرت دانشجویی به آلمان

 پذیرش آلمان و مهاجرت دانشجویی
ـ بررسی رایگان رزومه شما جهت بررسی شانس پذیرش
ـ دریافت مشاوره مستقیم توسط نمایندگان ما در آلمان 
- انجام تمامی مراحل جهت اخذ پذیرش شامل: معرفی دانشگاه، ترجمه مدارک، تنظیم رزومه و مدارک، اپلای، پیگیری حضوری و نهایتا کسب پذیرش 
لازم به ذکر است نمایندگان ما در آلمان شامل دانشجویان در رشته های مختلف ساکن در شهرهای آلمان هستند که شخصا تمامی مراحل پذیرش را تجربه کرده اند و اطلاعات تخصصی در مورد رشته، دانشگاه، شهر و زندگی را می توانند در اختیار شما قرار دهند .

09121148966

09123181328

88080308

کار دانشجویی در آلمان

جستجوي كار در آلمان

مدارک مهم هنگام شروع به کار

 در آلمان شغل ثابت پیدا کرده­اید؟ در این صورت کارمند یا کارگر هستید و باید مدارکی در اختیار کارفرمایتان قرار دهید. در درجه اول باید مدرکی در اختیار داشته باشید که نشان دهد شما تحت پوشش بیمه درمانی هستید.

این مدرک را از شرکت بیمه درمانی خود دریافت می­کنید. در آلمان باید همه تحت پوشش بیمه درمانی باشند. گاهی باید گواهی عدم سوء پیشینه ارائه دهید، که می­توانید از اداره ثبت محل سکونت (Einwohnermeldeamt) دریافت کنید.

#آلمان #مدارک #اتریش #پرستار #مهاجرت#فرانسه #پزشكان #انديشه_پويان #

09121148966

021-8808038

09123181328

دعوت نامه آلمان

پذیرش تحصیلی آلمان

شرایط دعوت نامه آلمان:

1. هزینه های امرار معاش ( شامل تمام هزینه های عمومی احتمالی ، تامین محل اقامت و یا شرایط نگهداری در زمان بیماری و نیاز به پرستاری . )
۲. هزینه های سفر ( شامل بلیط پرواز ، همچنین اخراج اجبرای احتمالی به مقصد خارجه , تضمین پرداخت ، بدهی ها ( بدهی های اقامتی  و غیره)

به اندیشه پویان آلمان بپیوندید :

ثبت شركت در آلمان

ثبت_شرکت در آلمان
اگر فردی می خواهد در کشور آلمان اشتغال زایی نماید باید شرایط زیر را دارا باشد :

نشان دهد کسب و کار پیشنهادی اش پاسخگوی نیاز های جمهوری فدرال آلمان و یا نیاز های منطقه ای یا محلی کشور آلمان  می باشد .

نشان دهد کسب و کار پیشنهادی اش در اقتصاد کشور آلمان تاثیر سودمندی دارد .

نشان دهد تحت پوشش سرمایه خود یا وام بانکی است و برای ان تاییدیه کتبی بگیرد .

باید ۲۵۰۰۰ یورو سرمایه گذاری نماید .

روند پناهندگی در آلمان

کمپ آلمان

مدت زمان رسیدگی به پرونده پناهندگی 

پروسه رسیدن به پرونده درخواست پناهنده ها در سال 2016 توسط دولت آلمان تغییز یافته است و متقاضیان باید حداقل بین 7 تا 10 ماه صبر کنند. اداره فدرال مهاجرت و پناهندگی آلمان دو استدلال در این زمینه مورد بررسی قرار می دهد:

1- درخواست های مکرر پناهندگی در آلمان به ویژه مهاجران سوری. قبل از سال 2016 پروسه رسیدگی به پناهندگان بین 1 - 7 ماه بود.

ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش

 

ویزای جستجوی کار آلمان

با توجه به نیاز روزافزون آلمان  به نیروی متخصص و تحصیلکرده ، دولت آلمان تسهیلات خاصی برای متقاضیان علاقه مند به کار و زندگی در آلمان فراهم نموده است ، که طبق آن علاقه مندان واجد شرایط  می توانند با ویزای جستجوی کار به آلمان سفر کرده و شش ماه در آنجا اقامت داشته باشند ، موسسه حقوقی مهاجرت یار ، اخذ این ویزا را برای شما تضمین می کند. ضمنا در این مدت می توانند به جستجوی شغل مناسب بگردند و پس از عقد قرارداد با کارفرمایان آلمانی ، اقامت موقت ، بلوکارت و یا اقامت دائم آلمان را دریافت کنند.

مهاجرت کاری به آلمان و اروپا

مهاجرت کاری

مهاجرت کاری پدیده ای بسیار پویاست. بدین معنی که شرایط آن در طول زمان به سرعت تغییر می کند و فرصت ها و آسیب های جدیدی را پدید می آورد. بسیاری از کشورهای مهاجرپذیر به دنبال جذب نیروی کار مفید و متخصص از سایر کشورها هستند، اما این بدان معنی نیست که مهاجرت کاری امری ساده و آسان است. از آن رو که این کشورها در احراز تخصص و کارآمدی افراد مراحل سخت و بعضا طولانی را پیش بینی کرده اند تا از ورود افراد ناکارامد به جامعه شان جلوگیری نمایند.

دانشگاه هاي آلمان

ما را دنبال كنيد:

http://t.me/Andishepooyanir

www.andishepooyan.ir

09121148966

88080308

66514111

انديشه پويان ستارخان جنب پل تاج پلاك ٥٩٢

مشاوره رايگان همه روزه ٩ صبح تا ٥ بعدالظهر

خرید خانه در آلمان

اگر شما امروز بخواهید در آلمان خانه‌ای خریداری کنید، می‌توانید همان پولی را برای این خرید بپردازید که ۱۰ سال پیش می‌پرداختید، این در حالی است که قیمت در بسیاری از کشورهای صنعتی دیگر جهان به شدت افزایش یافته است. این یک استثنا است که در آلمان اکنون قیمت مسکن به همان اندازه یک دهه پیش است. چنین اتفاقی تقریبا در هیچ کشور دیگری در دنیا روی نداده است. در اکثر کشورهای دنیا قیمت مسکن در ۱۰ سال گذشته به صورت پلکانی افزایش یافته و اکنون هم به صورت تهدیدآمیزی در حال سقوط است. در غرب دنیا از استرالیا گرفته تا اسپانیا و آمریکا، قیمت املاک تقریبا بیش از دو برابر شده است.

صفحه‌ها