ویزای اتریش

كارت اقامت اتريش

اقامت اتريش

ثبت شرکت

کارت قرمز سفید_قرمز

دریافت کارت اقامت قرمز_سفید_قرمز راههای مختلفی دارد که ما در این مطلب به یکی از راهها اشاره می کنیم.

روش اول اینست که شخص باید شرکت ثبت کند. ثبت_شرکت مبلغی حدود 3 تا 4 هزار یورو هزینه دارد وباید 17500 یورو سرمایه اولیه در حساب شخصی داشته باشید.

بهترين شهرهاي دنيا براي زندگي

اقامت در آلمان

دوستانه ترین و اجتماعی ترین شهرهای جهان کدامند؟

 

مطالعه اجتماعی شهرها، رفتارهای اجتماعی و نگرش بیش از 12 هزار شهروند را در کشورهای مختلف بررسی کرد. معیارهای مانند میزان معاشرت ساکنین شهرها با یکدیگر، داشتن برخورد خوب با دیگران، اعتماد به دوستان و استفاده از رسانه های اجتماعی در این مطالعه مورد ارزیابی قرار گرفت. شهرهای اسکاندیناوی و آمریکای شمالی در صدر این فهرست جای گرفته اند. در ادامه با هم نگاهی میاندازیم به شهرهای بالای لیست و دلایل جاگیری آنها در آن مکان.

 

19. برلین، آلمان

توافق نامه ويزاي بين ٥ كشور

طبق توافق نامه
 اگر درخواست مهاجرت خود را به یکی از پنج کشور فوق ارائه دهید
اطلاعات پرونده شما برای چهار کشور دیگر قابل دسترسی است
اطلاعات بیش از 400 میلیون نفر در این سیستم ثبت شده است.

09121148966

09123181328

 http://t.me/Andishepooyanir تلگرام

www.andishepooyan.ir سایت شرکت اندیشه پویان

پناهندگی قانونی در اتریش

سیستم آموزشی اتریش

اخذ پذیرش تحصیلی در اتریش

پذیرش تحصیلی وین

تأیید مدارک فارغ التحصیلی خارجی

1-عمومی

قرار است قانون تأیید و ارزیابی جدید به منظور تأیید صلاحیت های خارجی مهاجران و پناهندگان در اتریش به تصویب برسد.

مواد اصلی این قانون جدید تأیید  سریعتر  صلاحیتهای خارجی، مراکز اطلاعات بیشتر و نیز فرآیندهای  سادهتر که واقعاً برای پناهندگانی که هیچ مدرک رسمی تأییدکننده صلاحیت های خود ندارند لازم است.

مدارک مورد نیاز اقامت تحصیلی اتریش

پس از آن که متقاضی ویزای تحصیلی خود را از سفارت اتریش دریافت نمود و به اتریش مهاجرت کرد باید موارد ذیل را جهت دریافت اقامت دانشجوی انجام دهد :

1- برگه ثبت آدرس(Meldezettel) : متقاضی در اولین قدم خود باید این برگه را از شهرداری منطقه واقع در شهر مورد تحصیل اخذ نماید ، شایان ذکر است که شخص تنها 3 روز پس از وزود به کشور اتریش مهلت دارد تا این مدرک را فراهم نماید.

 

حمایت های آلمان از پناهجویان!

دریافت پذیرش از دانشگاه های اتریش

دریافت پذیرش ( Zulassung)

شروط دریافت پذیرش از دانشگاه های اتریش بدین صورت است که متقاضی حتما باید گواهی و ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی در ایران را در اختیار داشته باشد و همچنین در ایران دانشجو باشد و یا قبولی در کنکور داشته باشد. شایان ذکر است که رشته انتخابی شما باید همان رشته ای باشد که در ایران مشغول به آن هستید ، اما بعد از ورود شما به دانشگاه های اتریش و گذراندن دوره کالج ، امکان تغییر رشته وجود دارد.

تحصیل رایگان در اتریش

 

 

تحصیل در مدارس اتریش

هزینه تحصیل در مدارس اتریش رایگان بوده و شخص مستلزم پرداخت مبلغی به عنوان شهریه نمی باشد اما مدارس خصوصی نیز وجود دارند که از 2 تا 4 هزار یورو سالیانه دریافت میکنند.

از جمله شرایط مورد نیاز از مقطع دبستان تا دبیرستان می توان به محدودیت سنی اشاره نمود به عبارت دیگر شخص نباید بیشتر از 17 سال تمام سن داشته باشد ، همچنین یک شخص اتریشی نیز باید ضامن و پشتیبان محصل در طول دوره باشد.

 

صفحه‌ها