اجازه كار در كشور اتريش

مهاجرت به اتريش و اقامت تحصيلي

روقتى يه اتفاق خوب تو زندگيت ميفته
سفر كن و جشن بگير

وقتى يه اتفاق بد تو زندگيت ميفته
سفر كن تا فراموشش كنى

وقتى هيچ اتفاقى تو زندگيت نميفته
سفر كن تا يه اتفاقى بيفته.

#اقامت_و_مهاجرت_كاري_آلمان_و_اتريش

بازار کار آلمان در ژانویه 2019، پررونق تر از خوش بینانه ترین پیشی بینی ها

مجموع تعداد بیکاران آلمان به میزانی بسیار کمتر از مقدار پیش¬بینی شده در ماه فوریه رسید و میزان اشتغال در ماه ژانویه نیز به یک مقدار بی سابقه رسید. 

داده های منتشر شده توسط اداره کار فدرال آلمان از قدرت بازار کاری خبر می دهد که موتور محرک بزرگترین اقتصاد اروپا را اداره می کند. طبق این آمار، مجموع بیکاران با 22 هزار کاهش به 2.393 میلیون نفر رسید، در حالی که پیش بینی رویتر حاکی از کاهش 15 هزار نفری بوده است.

فرصت استثنایی برای اخذ اقامت کاری کشور آلمان

 مشاوره رایگان

ویزای تحصیلی و اقامت آلمان و اتریش

در قوانین پناهندگی و تسهیل اخراج پناهجویان

یک لایحه حکومت اتریش به مسئولان اجازه می دهد که پول های نقد و تیلفون های مهاجران را از آن ها بگیرند و روند اخراج را تسریع کنند. حکومت گفت که هدف از آن مبارزه با مهاجرت غیرقانونی و سوء استفاده از سیستم پناهندگی است.

Österreich Auffanglager für Flüchtlinge (picture-alliance/epa/C. Bruna)

دانشگاه ها و رشته های فنی اتریش

اگر دوست دارید در دانشگاه های فنی و حرفه ای اتریش تحصیل کنید باید یکی از مدارک دیپلم فنی حرفه ای یا پیش دانشگاهی و یا کارو دانش را داشته باشید.
شرایط تحصیل در اتریش: نیازی نیست که زبان آلمانی را به طور کامل آموخته باشید ولی در سطح B1 باید با این زبان آشنایی داشته باشید. در این دانشگاه ها ۴ رشته ی مکاترونیک، الکترونیک، اتومکانیک، و ساختمان ارائه می شود. هزینه تحصیلی در هر ترم ۸۰۰ یورو می شود. در نهایت بعد از دو سال مدرک مورد نظر از اتاق بازرگانی رسمی اتریش ارائه می شود.
برای کالج هتل داری در دو سال باید شرایط زیر را دارا باشید.

كار مهاجران در آلمان

رستوران‌ها و هتل‌های آلمانی، تشنه نیروی کار مهاجر آمارها نشان می‌دهد مهاجران در آلمان بیش از پیش جذب بازار کار می‌شوند اما صاحبان صنایع همچنان از دولت می‌خواهند نیروی کار بیشتری فراهم کند.