وقت سفارت اتريش

وقت سفارت هلند09123181328

هلند در شمال غربي قاره اروپا قرارگرفته است.این کشور با شهر زیبای آمستردام که پایتخت این کشور است، همه‌ساله پذیرای گردشگران و توریست هایبسیاری است که سعی برگرفتن وقت سفارت هلند دارند. هلند نیز مانند هر کشوری سفارت خود را دارد تا خدماتی همچون صدور ویزای شینگن، درخواست اجازه اقامت و کار متقاضیان و انتقال درخواست‌های آن‌ها به اداره‌ی مهاجرت هلند و بسیاری از راهنمایی‌های دیگر در رابطه با امور مختلف همچون وقت سفارت هلند را به متقاضیان و مراجعه‌کنندگان ارائه می‌کند.

وقت ويزاي دانشجويي اتريش

شاهکاری دیگر 
حتما به دوستانیکه در پروسه مهاجرت به #اتریش هستند اطلاع رسانی کنید !!!!!
بنظر میرسه برخی از کسانیکه در پروسه به اصطلاح کمک به مهاجرت به اتریش لقب #پیشگام رو به خودشون دادند، در ایجاد وهم و استرس هم پیشگام هستند !!!

آقای ادمین محترم که بنظر میرسه ید طولایی هم در زمینه اخذ پذیرش و ویزای اتریش دارید !!!!
خواستم بگم اون چیزی که سفارت اتریش از طریق ثبت نام در فرم به متقاضیان میده ، وقت ویزای دانشجویی نیست و وقت ویزای توریستیه !!!!

وقت سفارت اتريش

وقت سفارت اتریش برای اخذ ویزای دانشجویی مجددا باز شده !!!

دوستانیکه میخوان وقت سفارت بگیرند 
با در نظر گرفتن اینکه برای جلوگیری از مشکلات احنمالی ابتدا مطمئن باشند که شرایط اولیه برای ارایه مدارک لازم به سفارت رو دارند و یکی از اصلی ترین این موارد مربوط میشه به تمکن مالی و گردش حساب سه ماهه، و آماده شدن ترجمه مدارک تا زمان مقرر برای ارایه به سفارت ، اقدام کنند.