تحصیل در آلمان

مزاياي تحصيل در آلمان

بورسيه دانشگاههاي آلمان در رشته هاي مختلف ٢

 

بورسیه کارشناسی ارشد دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ : این بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی (برای همه رشته ها به جز رشته طراحی، بهداشت عمومی و مدیریت دولتی) در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه می باشد.

بورس بین المللی تحصیلی HHL برای کارشناسی ارشد: بورسیه تحصیلی برای تحصیل در رشته های مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه HHL لایپزیگ در دانشکده مدیریت می باشد.

توصيه نامه هاي لازم جهت اخذ پذيرش دانشگاه هاي آلمان

یک نمونه توصیه نامه تحصیلی
(این فقط یک نمونه برای درک بهتر توصیه نامه تحصیلی است)

با سلام

بدین وسیله تأیید می گردد که سرکار خانم/جناب آقای … که مقطع کارشناسی/کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه … به اتمام رسانده اند در طول دوران تحصیل خود از جمله دانشجویان بسیار سختکوش، با استعداد و پرانگیزه گروه … بوده اند. نامبرده دروسی را نیز با اینجانب داشته اند و در تمامی این دروس جزو دانشجویان بسیار شاخص و ممتاز بوده اند. 

ائتلاف در احزاب آلمان و وضعيت مهاجران

 آیا دولت ائتلافی آلمان در آستانه فروپاشی است؟
 #آلمان و احزاب ان
اختلاف میان دو حزب محافظه‌کار آلمان بر سر سیاست‌های پناهندگی، ادامه کار دولت ائتلافی در برلین را با خطر روبرو کرده است. برخی ناظران اختلاف میان احزاب دموکرات مسیحی و سوسیال مسیحی را جدی ارزیابی می‌کنند.

هورست زهوفر، وزیر کشور آلمان و رئیس اتحادیه سوسیال مسیحی در گفت‌وگویی با روزنامه "زوددویچه" که متن آن روز شنبه، ۲۳ ژوئن منتشر شد آشکار کرد که قصد ندارد از سیاست‌های سخت‌گیرانه خود درباره نحوه برخورد با متقاضیان پناهندگی عقب‌نشینی کند.

ويزاي كار در آلمان

راهنما برای ویزا کاری دو نوع موقعیت وجود دارد:
مقدمه : ابتدا سفارت مدارک شما رو بررسی کرده که آیا شما نسبت به شغل مربوطه مدارک تحصیلی حداقل لیسانس را دارید   همینطور زبان آلمانی حداقل ب۱ یا انگلیسی زبان های مربوطه آیلتس یا تافل
موقعیت ۱: شما درخواست ویزا کاری به سفارت می دهید ک سفارت مدارک شما رو بررسی می کنه و در صورت اوکی بودن به شما یک ویزای شش ماهه می دهد تا با اون ویزا در آلمان کار پیدا کنید. در صورت پیدا کردن کار و ارائه قرار ویزا تمدید شده و مشغول به کار می شوید در غیر اینصورت می بایست به ایران باز گردید . تمکن مالی حدود ۶ هزار یورو می باشد.

فرهنگ در آلمان

⁠آلمان

آنچه ایرانی‌ها از دیدن آن در آلمان تعجب می‌کنند.

مردم هر کشوری خصوصیات و رفتارهای خاص خود را دارند که البته برای خودشان خیلی هم عادی است. برای آلمانی‌ها فرقی نمی‌کند کجا هستند؛ در رستوران، اداره، کتابخانه و هنگام غذاخوردن. آن‌هادر هر جا که باشند در صورت نیاز و حتی با صدای بلند دماغ‌شان را پاک می‌کنند. بسیاری از ایرانی‌هایی که حتی سال‌هاست در آلمان ‌زندگی می‌کنند، هنوز با این موضوع مشکل دارند.

مهاجران آلمان وقوانين. بين المللي

#آلمان چهار و نیم میلیارد یورو بابت پناهندگانی که به این کشور آمده‌اند، از اتحادیه اروپا دریافت می‌کند. اتحادیه اروپا اعلام کرده است که در نظر دارد کشورهایی را که در سال‌های گذشته با ورود مهاجران زیادی دست‌و‌پنجه نرم کرده‌اند، حمایت کند.

آلمان علاوه بر دریافت ۵\۴ میلیارد یورو بابت پناهندگان، ۲ هزار و ۸۰۰ یورو نیز بابت هر فردی که از خارج از اتحادیه اروپا به این کشور مهاجرت کرده، دریافت می‌کند

https://t.me/Andishepooyanir

ستارخان جنب پل تاج پلاك ٥٩٢

09121148966

09123181328

مهاجرت دانشجویی به آلمان

 پذیرش آلمان و مهاجرت دانشجویی
ـ بررسی رایگان رزومه شما جهت بررسی شانس پذیرش
ـ دریافت مشاوره مستقیم توسط نمایندگان ما در آلمان 
- انجام تمامی مراحل جهت اخذ پذیرش شامل: معرفی دانشگاه، ترجمه مدارک، تنظیم رزومه و مدارک، اپلای، پیگیری حضوری و نهایتا کسب پذیرش 
لازم به ذکر است نمایندگان ما در آلمان شامل دانشجویان در رشته های مختلف ساکن در شهرهای آلمان هستند که شخصا تمامی مراحل پذیرش را تجربه کرده اند و اطلاعات تخصصی در مورد رشته، دانشگاه، شهر و زندگی را می توانند در اختیار شما قرار دهند .

09121148966

09123181328

88080308

كاريابي در آلمان

#کاریابی_در_آلمان

#رزومه حرفه ای (Lebenslauf) یکی از مهم ترین پارامترها در کاریابی موثر در کشور آلمان میباشد. گرچه هر رزومه ای منحصر به فرد و خاص است، اما به صورت کلی کارفرماهای آلمانی یک سری استانداردهایی برای رزومه حرفه ای مد نظر دارند.

1. زبان رزومه باید آلمانی باشد. با توجه به اینکه کارفرمایان آلمانی روی زبان آلمانی بسیار حساس هستند، رزومه یکی از اولین مراحلی است که میتوانید در آن تسلط خود به زبان آلمانی را نشان دهید. کارفرماها روی غلط های املایی، گرامری و ... در رزومه بسیار حساس هستند.

كار يا بيكاري در آلمان

⁠⁣⁣همان طور که می دانید نرخ رشد بیکاری در تمام کشور های دنیا با توجه به 
شرایط اقتصادی در حال افزایش است. اما در همین شرایط نامناسب برای پیدا 
نمودن کار، کشورهایی هم وجود دارند که نرخ رشد بیکاری آن ها روز به روز در 
حال کاهش می باشد.

نرخ رشد بیکاری جمهوری فدرال آلمان در دسامبر 2017 به 
عدد 3.6 درصد رسیده و این عدد در فوریه سال 2018 به عدد 3.5 کاهش پیدا کرده است.

صفحه‌ها