اقامت در اروپا

مهاجرت دانشجویی به آلمان

 پذیرش آلمان و مهاجرت دانشجویی
ـ بررسی رایگان رزومه شما جهت بررسی شانس پذیرش
ـ دریافت مشاوره مستقیم توسط نمایندگان ما در آلمان 
- انجام تمامی مراحل جهت اخذ پذیرش شامل: معرفی دانشگاه، ترجمه مدارک، تنظیم رزومه و مدارک، اپلای، پیگیری حضوری و نهایتا کسب پذیرش 
لازم به ذکر است نمایندگان ما در آلمان شامل دانشجویان در رشته های مختلف ساکن در شهرهای آلمان هستند که شخصا تمامی مراحل پذیرش را تجربه کرده اند و اطلاعات تخصصی در مورد رشته، دانشگاه، شهر و زندگی را می توانند در اختیار شما قرار دهند .

09121148966

09123181328

88080308

بهترين شهرهاي دنيا براي زندگي

اقامت در آلمان

دوستانه ترین و اجتماعی ترین شهرهای جهان کدامند؟

 

مطالعه اجتماعی شهرها، رفتارهای اجتماعی و نگرش بیش از 12 هزار شهروند را در کشورهای مختلف بررسی کرد. معیارهای مانند میزان معاشرت ساکنین شهرها با یکدیگر، داشتن برخورد خوب با دیگران، اعتماد به دوستان و استفاده از رسانه های اجتماعی در این مطالعه مورد ارزیابی قرار گرفت. شهرهای اسکاندیناوی و آمریکای شمالی در صدر این فهرست جای گرفته اند. در ادامه با هم نگاهی میاندازیم به شهرهای بالای لیست و دلایل جاگیری آنها در آن مکان.

 

19. برلین، آلمان

توافق نامه ويزاي بين ٥ كشور

طبق توافق نامه
 اگر درخواست مهاجرت خود را به یکی از پنج کشور فوق ارائه دهید
اطلاعات پرونده شما برای چهار کشور دیگر قابل دسترسی است
اطلاعات بیش از 400 میلیون نفر در این سیستم ثبت شده است.

09121148966

09123181328

 http://t.me/Andishepooyanir تلگرام

www.andishepooyan.ir سایت شرکت اندیشه پویان

کار دانشجویی در آلمان

سیستم آموزشی اتریش

تحصیل در فرانسه و اروپا

چرا خیابان شانزه لیزه معروف است؟ 

- خیابان شانزلیزه نماد خیابان‌های شیک و لوکس است. برای سال‌ها در کشور خودمان این خیابان مثالی برای با ارزش بودن و گران بودن محله‌ای زده می‌‌شد. این خیابان یکی از جاذبه‌های اصلی گردشگری پاریس است.

- تاریخ خیابان شانزلیزه به سال ۱۶۱۶ میلادی باز می‌‌‌گردد، در آن زمان شانزلیزه دشتی با بازارهای متعدد بود و به دستور ملکه ماری مدیچی، باغ های توبلری با درختکاری اطراف آن گسترش یافتند.

اخذ پذیرش تحصیلی در اتریش

پذیرش تحصیلی وین

تأیید مدارک فارغ التحصیلی خارجی

1-عمومی

قرار است قانون تأیید و ارزیابی جدید به منظور تأیید صلاحیت های خارجی مهاجران و پناهندگان در اتریش به تصویب برسد.

مواد اصلی این قانون جدید تأیید  سریعتر  صلاحیتهای خارجی، مراکز اطلاعات بیشتر و نیز فرآیندهای  سادهتر که واقعاً برای پناهندگانی که هیچ مدرک رسمی تأییدکننده صلاحیت های خود ندارند لازم است.

مدارک مورد نیاز اقامت تحصیلی اتریش

پس از آن که متقاضی ویزای تحصیلی خود را از سفارت اتریش دریافت نمود و به اتریش مهاجرت کرد باید موارد ذیل را جهت دریافت اقامت دانشجوی انجام دهد :

1- برگه ثبت آدرس(Meldezettel) : متقاضی در اولین قدم خود باید این برگه را از شهرداری منطقه واقع در شهر مورد تحصیل اخذ نماید ، شایان ذکر است که شخص تنها 3 روز پس از وزود به کشور اتریش مهلت دارد تا این مدرک را فراهم نماید.

 

حمایت های آلمان از پناهجویان!

ثبت اقامت در کشور اتریش

ثبت اقامت و آدرس سکونت در اتریش یا Meldezettel

ثبت اقامت و آدرس محل سکونت در اتریش اجباری است.هر شخص بایستی آدرس ثبت شده داشته باشد و بدون ادرس در واقع هویت حقوقی ندارد تمام بروکراسی اداری قبل از هر چیز ادرس شما را میشناسد.

▪️هر شخصی که در مسکن جدیدی در اتریش اقامت پیدا میکند یا محل اقامت خود در اتریش را تغییر میدهد ظرف سه 3 روز پس از اقامت جدید، ملزم به ثبت آدرس جدید نزد مرجع ذیصالح مربوطه است.

صفحه‌ها